ساخت گاتر

ما هر آنچه باید درباره نحوه نصب و ساخت گاتر ها در مدیریت آب سقف بدانید، در اختیار شما قرار می‌دهیم. یک اینچ بارندگی زیاد به نظر نمی‌رسد. اما هنگامی که بر روی سقفی با اندازه متوسط سقوط می‌کند ، به یک سیل 1900 گالنی تبدیل می‌شود که از لبه‌های جلو باز است.

بهترین ناودان برای سر ریز آب نصب گاتر نیمه گرد
ساخت گاتر در خان گاتر

نصب و ساخت گاتر آلومینومی

جهت مشاوره در نصب یا تعمیر انواع ناودان یا کفشور با مشاوران گاتر خان در ارتباط باشید.

تعمیر گاتر
گاتر خروجی
تمیز نگهداشتن گاتر

یخ زدگی گاتر

یخ زدگی گاتر می توانند گاترها را بشکنند، زونا را شل کنند و باعث شوند که آب به داخل خانه شما بریزد. هنگامی که این اتفاق می‌افتد، نتایجی همچون رنگ پوست کنده، کف تاب خورده، سقف های لکه‌دار و آویزان برای شما خواهد داشت.

ناگفته نماند عایق خیس در اتاق زیر شیروانی، که ارزش R را از دست می‌دهد و به آهن‌ربایی برای کپک  تبدیل می‌شود. اگر می‌خواهید چگونه یک سد یخ را بر روی سقف خود تعمیر کنید، در اینجا نحوه جلوگیری از آن ها یا حذف آن ها در صورتی که قبلاً تشکیل شده‌اند آورده شده است. 

بیشتر بدانید!

اندازه گیری گاتر

گاتر های پنج اینچی به سبک K یا نیم دایره های 6 اینچی، رایج ترین اندازه های مسکونی، می توانند بارندگی را در اکثر خانه ها در اکثر نقاط کشور تحمل کنند. اما خانه‌هایی با سقف‌های بزرگ و شیب‌دار یا آن‌هایی که در آب‌وهوای مستعد بارش‌های شدید واقع شده‌اند، ممکن است برای جلوگیری از سرریز شدن آب باران به گاتر های وسیع‌تر و سرریزهای اضافی نیاز داشته باشند.

 
بیشتر بدانید!
خان گاتر

گرفتگی گاتر

گرفتگی گاتر پشت بام یکی از مشکلاتی است که در هنگام بارش باران اتفاق می افتد. این گاتر در کناره‌های پشت بام قرار می‌گیرد و شیب هایی که در آن مکان وجود دارد سبب می شود آب به آسانی از آن جا خارج شود. سوالی برای شما ایجاد می شود که چرا گاترهای پشت بام گرفته می شود؟ در ادامه به رفع این مشکل و همینطور تعمیر گاتر پشت بام پرداخته‌ایم. با گروه صنعتی خان گاتر همراه باشید.

از مشکلات ساخت گاتر پشت بام می توانیم به گرفتگی به وسیله شن و ماسه، برگ درختان، نشتی و ترکیدگی لوله، رشد بوطه و ریشه، یخ زدن، جرم گیری لوله در فصول سرد و مواردی از این قبیل اشاره داشت. که اگر این موارد و همینطور آب در داخل گاتر بماند سبب رطوبت و نم دادن سقف منزل شما می‌گردد. برای باز کردن گرفتگی گاترهای پشت بام باید از خدمات اوله باز کنی استفاده کنید. شرکت های بسیاری وجود دارد که این مشکل شما را حل می‌کند. همینطور گاتر خان در کنار شما است تا با مشاوره و آموزش به شما مشتریان و هموطنان عزیز کمک کند.

رفع گرفتگی گاتر

نکات مهمی که باید درباره ساخت گاتر آلومینیومی بدانید

  • در بازار امروزه یکی از پر طرفدار ترین گاتر ها، گاتر آلومینیومی می باشد. انعطاف‌ پذیری و قابل اطمینان بودن آلومینیوم سبب می‌شود که این مواد به صورت جهانی مورد استفاده قرار گیرند. خیلی از افراد این گزینه را بهترین گزینه موجود  می‌دانند که مناسب با اغلب خانه‌ها، مکان های دیگر و نیز ویژگی‌های تجاری است.
  • گاتر آلومینیومی دارای وزن کمی می باشند. آلومینیوم یک گزینه بسیار مناسب برای افرادی است که به دنبال مواد سبک‌ تر برای احتیاج های خود برای فاضلاب هستند. همینطور از لحاظ وزنی کم‌ تر از فولاد سنگین‌ می باشند.
محافظ گاتر
  • ناودان‌های آلومینیوم زد زنگ هستند. و این ویژگی سبب شده که افرادی که به دنبال یک راه حل فاضلاب طولانی هستند، این یک انتخاب مناسب باشد. به عکس فولاد که در گذر زمان زنگ میزند، این گاتر در گذر زمان زنگ نخواهد زد و یا خورده نخواهد شد.
  • ناودان آلومینیوم در معرض فرورفتگی قرار دارند. یکی از نگرانی که افراد راجب گاتر آلومینیوم دارند تمایل آن‌ها به فرو رفتگی است. اگر چه فررفتگی ها یبسیار بزرگ ممکن است بر عملکرد آن‌ ها تاثیر منفی بگذارد، فرورفتگی های کوچک تاثیری در عملکرد سیستم فاضلاب ندارند.
کفشور چیست؟
  • حفاظت از گاتر آلومینیومی راحت است. یک راه‌ حل برای تعمیر گاتر و نگهداری کم هزینه برای نیازهای جوی تان دارید؟ از نوع آلومینیومی استفاده کنید زیرا بهترین انتخاب است. این یکی از راحت ترین موارد برای مراقبت است.
  • گاتر آلومینیومی را به آسانی می توان بدون درز ایجاد کرد. اکثر صاحبان خانه که اهمیت زیادی به گاتر بدون درز قائل هستند، مهم است که ماده‌ای داشته باشیم که به خوبی با این برنامه کار کند. که آلومینیوم یک انتخاب مناسب است زمانی که گاتر یکپارچه را اجرا می‌کند.
گاتر پارکینگ
گانر شیک فلزی سقفی