فروش گاتر در تهران، درباره گاتر بیشتر بدانید: 

گاتر به محصولی می گویند که برای گرد آوری آب های سطحی‌ مکان های متعدد مورد بهره برداری قرار می گیرد و از آماده سازی بسیار منحصر‌ به فردی‌ برخوردار‌ است . امروزه خیلی از صنایع خواهان راهنمای فروش گاتر و استفاده از بهینه ترین و مقاوم ترین اقسام این محصولات می باشند تا از این راه بتوانند به سادگی آب های سطحی‌ را به طرف فاضلاب هدایت‌ کرده و از این روش تمیزی را برای خود به ارمغان‌ آورند.

شما می توانید با بازدید ابعاد و اندازه‌ دقیق مکانی که قصد دارید این محصول را راه اندازی کنید ، یکی از مناسب ترین و بهینه ترین انواع‌ آن را تهیه‌ و سفارش‌ دهید . همچین پیشنهاد می گردد که برای نصب‌ گاتر‌ از‌ افراد با تجربه در این زمینه استفاده نمایید تا بتوانید به تاپ ترین شکل‌ ممکن این کالا را نصب و آن را مورد استفاده قرار دهید. برای مشاوره و نصب و فروش گاتر در تهران با خان گاتر در تماس باشید

تماس با ما درباره ما
خان گاتر

در فروش گاتر یا خرید آن به چه نکاتی باید توجه کرد؟

  • باید سطح داخلی این محصول صاف و صیقلی باشد تا حرکت سیالات به درستی انجام گیرد. گوشه های داخلی این کانال ها باید گرد باشد تا اجسام به گوشه های تیز آن گیر نکند و ته نشین نشود تا کانال ها مسدود نشوند.
  • گاترها باید از جنسی تولید شوند که در برابر اسیدها، نمک ها، حلال ها، قلیایی ها و چربی ها مقاوم باشند. پلی پروپیلن مناسب ترین جنس برای تولید گاترها هستند.
  • استحکام داشته باشد
  • گاترها باید استحکام مناسبی داشته باشند و در برابر فشارهای عمودی، خمش و پیچش ها استحکام لازم و کافی را دارا باشند.
  • از دیگر ویژگی های گاترها می توان به نصب آسان و استقرار مناسب در آن ها نیز اشاره کرد.

یک عنوان

متن - ایران فلتسام

فروش گاتر پارکینگ:

گاتر پارکینگ بسیار شبیه به گاتر رمپ می باشد و این محصول برای جمع‌ آوری آب های سطحی استفاده می‌شود و در فروش گاتر پارکینگ باید به این توجه کنید که این محصول از لحاظ مقاومت و ایمنی مطمعن باشد چرا که باید تحمل عبور ماشین های سنگین را داشته باشد و در برابر سرما، گرما، شوینده‌های بهداشتی و… مقاوم باشد.

فروش گاتر آشپزخانه:

بهترین گزینه برای فروش گاتر آشپزخانه های صنعتی را گاترهای پلاستیکی با درپوش پلی آمید یا استیل در نظر گرفت. البته لازم است مد نظر داشته باشید حتماً در آشپزخانه باید از استیل 316 ضداسید استفاده شود که عمر مفید بالایی دارد و در مجاورت مواد شوینده سیاه نمی شود. استفاده از انواع گریتینگ چدنی و گالوانیزه در آشپزخانه های صنعتی به دلیل خوردگی بالا و غیر بهداشتی بودن، پیشنهاد نمی شود.

البته استیل 316 قیمت بالایی دارد و یک متریال لوکس محسوب می شود. گزینه ی مقرون به صرفه تر پلی آمید است. پلی آمید مشابه استیل در برابر مواد شیمیایی مقاومت بسیار بالایی دارد و بین مواد پلیمری دیگر در برابر حرارت نیز بیشترین مقاومت را از خود نشان می دهد. برای افزایش مقاومت در برابر ضربه و عبور وسایل سنگین نیز می توان از کامپوزیت پلی آمید و الیاف استفاده نمود. شرکت هاراتون آلمان انواع گاتر آشپزخانه با گریتینگ فایبرتک را ارائه می نماید که کیفیت و عمر مفید بالایی داشته و مورد تایید از نظر بهداشتی نیز هست

گاتر پارکینگ و آشپزخانه

فروش گاتر، خان گاتر در تهران

اگر گاترهای خانه شما نیاز به تمیز کردن مداوم دارند، یک سیستم گارد محافظ ممکن است سرمایه گذاری خوبی باشد. در این مقاله، ما به مدل گاتر خان (gutterkhan gutter) نگاه می‌کنیم. تا به شما کمک کنیم تشخیص دهید آیا سیستم آن برای شما مناسب است یا خیر.

برای جلوگیری از تجمع برگ‌ها، شاخه‌ها و دیگر زباله‌هایی که می‌تواند منجر به آسیب سقف و فونداسیون شود. انجام تعمیر و نگهداری معمولی در گاترهای خانه مهم است. در حالی که تمیز کردن منظم گاتر می‌تواند از خانه شما در برابر آسیب محافظت کند. شرکت‌های بسیاری وجود دارند که محافظ‌های ناودانی را به عنوان یک اقدام تمیزکننده پیشگیرانه ارائه می‌دهند.

نصب و تمیز کردن گاتر

مزایای گاتر چیست؟

اگر از سر‌ و صدای ناودان‌ در هنگام بارش باران خسته شدید، بهترین راهکار پیشنهادی ما برای رفع این مشکل، استفاده از گاتر و نصب آن در سقف خانه شما می باشد. استفاده از گاتر فقط مختص به سقف خانه نیست و لازم است بدانید که گاترها انواع مختلفی دارند و در جاهای گوناگونی مانند استخر و پارکینگ و.. بهره برداری می شود. برخی از مزایای گاتر عبارتند از :

  • دارای قیمت بسیار مناسبی هستند.
  • طراحی آنها بسیار شیک و متنوع می باشد.
  • دارای وزن مناسب هستند.
  • نصب گاترها بسیار راحت و سریع می باشد.
  • گاترها دارای کاربردهای بسیار گسترده ای می باشند.

ساخت و فروش گاتر به چه صورتی می باشد؟

طراحی و ساخت گاتر به روش سنتی یا با استفاده از گاترهای پیش ساخته انجام می شود. گاترها به دو نوع کلی تقسیم می شوند. گروه اول گاترهای سقفی هستند که در لبه ی سقف های شیب دار قرار می گیرند به جهت جمع آوری آب باران و گروه دوم گاترهای کف می باشند که در کف محوطه های استخر، پارکینگ و … قرار داده می شوند و برای جمع آوری آبهای سطحی به کار می روند.

ساخت گاترها به روش های سنتی همیشه دردسرهایی را داشته و نمی توان از کیفیت کار اطمینان داشت به همین دلیل چه در گاترهای سقفی و چه در گاترهای کف، استفاده از گاتر پیش ساخته بهترین گزینه است.

Upload Image...