قیمت گاتر استخر

گریل استخر و گاتر استخر از نمونه تجهیزات استخری مورد نیاز است. گریل استخری نوعی درپوش برای جمع‌ آوری آب دور استخر است. و همچنین گریل استخری که به آن، کانال گریل پیش‌ساخته نیز گفته می‌شود، برای هدایت آب‌های سطحی استخر مورد بهره برداری است. آب‌ های سطحی استخر از طریق این گریل به مسیر گاتر استخر وارد شده و به سمت خروجی مورد نظر هدایت می‌شوند.

انواع گاتر استخر

  • گریل استخر استیل
  • گریل استخر PP
  • گریل استخر PVC

بیشتر گاترهای استخری از جنس PP یا PVC ساخت می شوند. همانطور که در بالا گفته شد گاتر استخر که همان کانال های پیش ساخته آب هستند در اطراف استخر جهت جمع آوری آب های سطحی در اطراف استخر مورد استفاده قرار می گیرند.

در ساخت گاتر استخر از سرامیک برای ایجاد کانال استفاده می شود و در نهایت یک گریل استخری پلاستیکی روی گاتر قرار می گیرد.

ناودان آلومینیومی

ویژگی های گاتر استخر 

  • قابلیت اتصال به لوله فاضلاب 
  • قابلیت اتصال به لوله فاضلاب از جانب کانال 
  • قابلیت اتصال به لوله فاضلاب از انتها 
  • قابلیت اتصال به صورت L یا T به سایر کانالها بدون نیاز به قطعه واسطه
تعمیر گاتر

کاربرد گاتر استخر

گاترهای استخری با توجه به نوع استخر و سیستم های لوله کشی و تاسیسات تصفیه استخرها به صورت تکی با دوبل در اطراف استخر به کار می روند. در مجموعه های ورزشی مانند : کف سونا، زیر دوش ، رختکن و دور جکوزی به کار می روند

تمیز کردن گاتر

چه استخرهایی نیاز به گریل دارند؟

استفاده از گریل، بیشتر مناسب استخرهای عمومی، پارک‌های آبی و استخرهای مربوط به انجام انواع مسابقات و ورزش‌های آبی است. بهتر است در طراحی و احداث استخرهایی با اندازه 100 مترمربع و بیشتر از سیستم های گاتر استخری و گریل استفاده کرد.

به علت جمع شدن زیاد شناگران در بیشتر استخرها سطح آب بسیار آلوده می‌شود گریل یا گاتر استخر می‌تواند سریع‌تر و باکیفیت بهتر به تصفیه آب استخر کمک کند و در نتیجه به بهداشت این مکان کمک بسیار زیادی می کند.

رفع گرفتگی گاتر پشت بام

قیمت گاتر در تهران

کلیک کنید

قیمت گاتر پلاستیکی

کلیک کنید

قیمت گاتر پیش ساخته

کلیک کنید

گروه صنعتی خان گاتر با تولید انواع کفشور و گاتر هایی مانند گاتر استخری، پارکینگ و… به کمک شما آمده است تا در کمرین زمان بهترین کیفیت را تجربه کنید