قیمت گاتر استیل

گاتر استیل و آلومینیوم به دلیل دارا بودن خواص فراوان و منحصر به فرد به عنوان یکی از پر کاربرد ترین مواد اولیه در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد. انواع گاتر با گریل استیل در بازار ایران موجود است که به عنوان کفشور خطی در کف محوطه های مختلفی مثل آشپزخانه های صنعتی و یا سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند. اما بهترین نوع استیل که می توان در حمام و یا پروژه های صنعتی استفاده نمود استیل 316 است. این نوع از استیل ضد اسید می باشد و به مرور زمان دچار تغییر رنگ نمی گردد. در صورتی که از مواد شوینده در کف محوطه ی مورد نظر استفاده شود حتماً می بایست از گاتر با این نوع گریل استفاده کنیم. در گاتر استیل CAB10AHI نیز به عنوان یکی از لوکس ترین و با کیفیت ترین محصولات شرکت نیکول فرانسه، از گریل استیل 316 استفاده شده است.
تعمیر گاتر

انواع گاتر استیل

درپوش گاتر فلزی
گاتر فلزی ارتفاع کوتاه
گاتر فلزی ارتفاع کوتاه

نکات مهمی که باید درباره قیمت گاتر استیل بدانید

10 نکته مهمی که باید درباره گاتر آلومینیوم بدانید، وقتی که به دنبال مواد عالی برای سیستم فاضلاب جدید هستید، موراد زیادی برای انتخاب وجود دارد.  برای نمونه وینل، فولاد، آلومینیوم، مس و… آلومینیوم یک مواد مناسب برای فاضلاب عمومی می باشد و یک انتخاب بین المللی است. و این نکته مزایای زیادی به دنبال دارد که در ادامه با ما همراه باشید.

گاتر آلومینیومی
  • در بازار امروزه یکی از پر طرفدار ترین گاتر ها، گاتر استیل می باشد. انعطاف‌ پذیری و قابل اطمینان بودن استیل سبب می‌شود که این مواد به صورت جهانی مورد استفاده قرار گیرند. خیلی از افراد این گزینه را بهترین گزینه موجود  می‌دانند که مناسب با اغلب خانه‌ها، مکان های دیگر و نیز ویژگی‌های تجاری است.
  • گاتر استیل دارای وزن کمی می باشند. استیل یک گزینه بسیار مناسب برای افرادی است که به دنبال مواد سبک‌ تر برای احتیاج های خود برای فاضلاب هستند. همینطور از لحاظ وزنی کم‌ تر از فولاد سنگین‌ می باشند.
  • این گاتر استیل دارای استقامت بسیار عالیی هستند. سیستم فاضلاب استیل تقریبا ۲۰ سال به طور متوسط سالم و بدون مشکل خواهند ماند. با این که این مورد یک راه حل همیشگی نیست ولی یک انتخاب بسیار مناسب برای این زمان زمانی می باشد.
  • ناودان‌های استیل زد زنگ هستند. و این ویژگی سبب شده که افرادی که به دنبال یک راه حل فاضلاب طولانی هستند، این یک انتخاب مناسب باشد. به عکس فولاد که در گذر زمان زنگ میزند، این گاتر در گذر زمان زنگ نخواهد زد و یا خورده نخواهد شد.
اندازه گیری گاتر

خرید گاتراستخری

بیشتر بخوانید

خرید گاتر پلاستیکی

بیشتر بخوانید

خرید گاتر در تهران

بیشتر بخوانید

خرید انواع گاتر استیل در تهران

خان گاتر برای کمک راجب این موصوع به اینجا آمده‌ است. به عنوان یک متخصص صنعتی، ما بهترین کیفیت و لوازم و لوازم جانبی را که در هر جایی به صورت آنلاین پیدا خواهید کرد را در انبار موجود داریم. کاتالوگ ما مجموعه وسیعی از اندازه ها، رنگ‌ها و ضخامت دارد که هر نیازهای شما را برآورده می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات گاتر آلومینیومی با ما در ارتباط باشید.