قیمت گاتر پی وی سی

درباره گاتر سقفی بدانید!

گاتر سقفی (گاتر پی وی سی) برای گردآوری آب باران در کناره ی بام های شیب دار استفاده می شود. این گونه گاتر بدون‌ نیاز به گریتینگ میباشد. و به عنوان آب‌ریز وظیفه ی خود را انجام می دهد. گاترهای قبل از تولید شرکت‌ نیکول فرانسه در سایزهای گوناگون دارای تمامی‌ قطعات جانبی مورد‌ احتیاج برای نصب‌ راحت گاتر سقفی در کناره ی بام های شیب دار ساختمان‌های‌ ویلایی و یا سالن های بزرگ های صنعتی می باشند. بست‌ ها ، واسطه‌ ، زانویی ، لوله عمودی ، ته بند‌ ، خروجی‌ و … کلاً از جنس UPVC ، مقاوم‌ در مواجه با اشعه ی آفتاب و انجماد است و کیفیت‌ خیلی زیادی دارند.

نمونه های گاتر پی وی سی یا سقفی

محافظ گاتر پی وی سی

محافظ گاتر برای گاتر پی وی سی از مسدود شدن گاترها با شاخه‌ها، برگ‌ها و دیگر زباله‌ها جلوگیری می‌کنند و به ویژه در فصول طوفان‌های شدید و در طول پاییز که برگ‌ها از درختان می‌ریزند مفید هستند. راهنمای ما را در زیر بخوانید تا در مورد بهترین حفاظ های گاتر موجود بیشتر بدانید.

برای اینکه مجبور نشوید چندین بار در سال از نردبان بالا بروید تا گاتر هایتان را تمیز کنید، روی یک محافظ گاتر سرمایه‌گذاری کنید. در حالی که یک محافظ گاتر نیاز به تعمیر و نگهداری را به طور کامل برطرف نمی کند. مدت زمان جمع شدن زباله ها را کاهش می دهد. در ادامه به بهترین گاترهای موجود در بازار اشاره شده است.

گاتر استیل