خان گاتر

قیمت گاتر

گاتر (یا ناودان)، به کانال‌های پیش ساخته آب مخصوص جمع آوری و هدایت آب‌های سطحی گفته می‌شود. اگر بخواهیم به طور خلاصه بگوییم که کاربرد آن چیست و قیمت گاتر چقدر است با ما همراه باشید

می‌توانیم به جمع‌ آوری آب در کف پارکینگ و رمپ ورودی ساختمان، موتورخانه، دور استخر، سونا، جکوزی، بام، تراس، روف گاردن، فضاهای تاسیساتی و صنعتی، کارخانجات، آشپزخانه های صنعتی، سرویس بهداشتی و… اشاره نمود. همچنین از گاترهای UPVC پیش ساخته نیز برای جمع آوری آب باران در لبه سقف‌های شیب‌دار به عنوان ناودانی استفاده می‌شود.

گاتر پیش ساخته

قیمت گاتر و انواع آن

آیا گاتر شما یخ می زند؟ 

نصب و قیمت گاتر نیمه گرد

ناودان نیم گرد مسی زنگ نمی زند، مادام العمر دوام می آورد و در خانه های سنتی عالی به نظر می رسد. نصب ناودان نیمه گرد آنقدرا هم کار سختی نیست، تا زمانی که یک کمکی برای بلند کردن و تنظیم بخش ها در جای خود داشته باشید. اما ابتدا باید موقعیت خود را اندازه بگیرید تا بتوانید قطعات را سفارش دهید.

از خود بپرسید: به چه طولی نیاز دارم؟ آیا هر ناودان یک آبراهه خواهد داشت یا دو؟ و در مورد فاسیا، جایی که ناودان ها متصل می شوند، چطور؟ زاویه دار است یا شاقول؟ اصلا صدا داره؟ (اگر نیست، آن را تعمیر کنید.) وقتی قطعات رسیدند، نقطه اوج ناودان را پیدا کنید – دورترین نقطه از یک سرازیری منفرد یا نقطه میانی بین دو. سپس می توانید زمین را تنظیم کنید، و بقیه همه سراشیبی است.

بیشتر بدانید!

چند نمونه گاتر (ناودان)

ناودان گاتر کوچک سفید

ناودان گاتر کوچک سفید

ناودان گاتر زینک

ناودان گاتر زینک

ناودان مسی دایره ای

ناودان مسی دایره ای

آیا سوالی دارید؟