کفشور خطی سرامیک خور

کفشور خطی سرح سرامیک سفید

کفشور خطی‌ ( Linear Shower Drains ) برای گرد آوری آب در فضا های مختلف ساختمان‌ بکارگیری می شود. کف شور خطی‌ انواع متفاوتی دارد که برای مصرف های مختلف مورد‌ مصرف قرار می گیرد. کفشور خطی سرامیک خور‌ برای سرویس های بهداشتی‌ به‌ ویژه کف حمام‌ و پایین دوش‌ استفاده می شود.

مزایای این کفشورها علاوه بر زیبایی بصری از نظر معماری فضا‌، تخلیه آب در زمان کوتاه است. معمولاً برای حمام‌ از کفشور خطی‌ استیل‌ بکارگیری می شود‌. هر چند انواع‌ کفشور خطی‌ پلیمری (پلاستیکی) هم در حمام‌ و سایر مکان های ساختمان‌ بکارگیری می شود.

اندازه کفشور خطی:

ابعاد کفشور خطی سرامیک بستگی به نوع استفاده و محدودیت های مکان مورد استفاده دارد. همینطور امکان تولید کفشور خطی ایرانی در اندازه های دلخواه متناسب با نیاز مشتریان نیز وجود دارد.

کفشور خطی سرامیک

قیمت کفشور خطی سرامیک خور (تمام استیل‌):

قیمت این نوع کفشور به سایز، همینطور فلز استیل به کار رفته (304 یا 316) و نوع طراحی کفشور ارتباط دارد. (برای نمونه قیمت‌ کفشور سرامیک خور در مقابل کفشورهای گریتینگی گران تر است. به اضافه اینکه قیمت‌ کفشور خطی‌ فلز استیل از مدل های از جنس پلاستیک یا با بدنه ی پلاستیکی نیز بیشتر خواهد بود. در موقع خرید کفشور خطی قبل از هر چیز‌ باید کاربری کفشور دقیقاً آشکار باشد‌. برای نمونه کفشورهای استیل‌ که در طول های محدود‌ تولید و عرضه می شوند.
برای مکان هایی که احتیاج به گرد آوری آب به صورت خطی‌ در طول بیشتر‌ از‌ 2 متر داشته باشیم بهره برداری نمی توان کرد. و باید از کفشورهای خطی‌ ماژولار که جنس بدنه‌ ی آنها از نوع پلاستیک است و به شکل نری‌ – مادگی‌ می باشند، استفاده کرد. کفشورهای استیل در دو طرح ساده و شیب دار شکل می گیرند. قیمت طرح های شیب دار به علت شکل طراحی‌ ویژه بدنه و امکانات بیشتر، بیشتر می باشد.
همچنین فروش کفشور خطی سرامیک خور به دو شکل کالای حاضر و کالای سفارشی انجام می گیرد. که مدل هایی که به شکل سفارشی و مناسب با با درخواست مشتری ابداع می شوند‌، از ارزش بالاتری برخوردارند . برای مثال ممکن است در یک برنامه نیاز به کفشور خطی طلایی رنگ هست یا سایز مخصوصی از کفشورهای خطی‌ مورد نظر خواهد بود که در سبد تولیدات شرکت وجود ندارد . ولی در صورتی‌ که میخواهید قیمت کف شور‌ خطی مناسب و ارزان تمام شود، بهتر‌ است‌ که از نمونه های موجود، محصولی را گزینش کنید.

فرق کفشور خطی‌ استیل‌ با مدل هایی از جنس پلاستیک:

کفشور خطی سرامیک خور استیل‌ (کفشورهای با بدنه و گریل استیل) نسبت به کفشورهایی که پیکره ی آن ها از جنس پلاستیک است، فرق هایی دارند. کفشورهای تمام‌ استیل‌ تنها در طول های محدود ابداع و عرضه می گردند. (نهایتاً یک متر، به استثنای حالات سفارشی) ، در صورتی که کفشورهای با بدنه ی پلاستیکی از ابزار ماژولار یا نری مادگی استفاده می شود و در طولهای سفارشی قابل ساخت هستند.

لازم به یادآوری است که مدل سرامیک‌ خور تنها به صورت کفشور خطی استیل قابل ساختن میباشد. همه ی طرح های با بدنه ی پلاستیکی‌ دارای گریتینگ هستند‌. بهره برداری از کفشورهای خطی‌ استیل‌ به صورت کلی برای سرویس‌ بهداشتی‌ و موقعیت هایی است که در آن آب کم است و نیاز به یک کفشور خطی‌ با طول کمتر‌ از‌ یک متر داشته باشیم.

انواع کفشور خطی‌ و مربع‌:

می توان به کفشور خطی سرامیک خور‌ استیل، کفشور خطی‌ صنعتی، کفشورهای ویژه پارکینگ با انواع گریتینگ چدنی یا پلاستیک فشرده و… اشاره کرد.

کفشورهایی که به شکل ماژولار معمولاً در ابعاد بزرگتر‌ از‌ کفشورهای حمام‌ و در طول های بالای 2 متر‌ مورد بهره برداری قرار می گیرند، گاتر گفته‌ می شود. زمان خریداری گونه‌های کفشور خطی فاضلاب همباید در نظر گرفته شود‌. کفشورهای خطی‌ از نظر‌ اتصال به لوله فاضلاب، جای قرار گیری لوله و سایز آن نیز باید بررسی گردد، تا در زمان اجرا گرفتار مشکل نگردد.

همچنین کفشورهای خطی‌ از نظر‌ ظاهر طراحی‌ بدنه‌ و سینی گرد آوری آب هم، به دو دسته ی کفشور خطی‌ تخت و کفشورهای خطی‌ شیب دار تقسیم بندی می گردند. کفشورهای شیب دار درون بدنه اش به طرف خروجی شیب دارند و آب با شتاب بیشتری تخلیه خواهد شد. در آخر کف حمام برای مدت وقت کمتری مرطوب می ماند و آب در گودال‌های‌ شیب بندی کمتر جمع می شود. انواع کفشور استیل‌ مربع‌ گریتینگی و سرامیک‌ خور‌ در ابعاد 10*10 ، 15*15 و 20*20 نیز‌ حاضر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید