گاتر مدل gutterkhan چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

فروش گاتر

فهرست مطالب

کفشور

gutterkhan

اگر گاترهای خانه شما نیاز به تمیز کردن مداوم دارند، یک سیستم گارد محافظ ممکن است سرمایه گذاری خوبی باشد. در این مقاله، ما به مدل گاتر خان (gutterkhan gutter Protection) نگاه می‌کنیم. تا به شما کمک کنیم تشخیص دهید آیا سیستم آن برای شما مناسب است یا خیر.

(گاتر خان)

برای جلوگیری از تجمع برگ‌ها، شاخه‌ها و دیگر زباله‌هایی که می‌تواند منجر به آسیب سقف و فونداسیون شود. انجام تعمیر و نگهداری معمولی در گاترهای خانه مهم است. در حالی که تمیز کردن منظم گاتر می‌تواند از خانه شما در برابر آسیب محافظت کند. شرکت‌های بسیاری وجود دارند که محافظ‌های ناودانی را به عنوان یک اقدام تمیزکننده پیشگیرانه ارائه می‌دهند.

این سیستم‌ها روی گاترهای موجود شما نصب می‌شوند و از ورود زباله‌های بزرگ جلوگیری می‌کنند. حفاظ‌های گاتری می‌توانند خطر گرفتگی را کاهش دهند و تعداد دفعاتی را که برای تمیز کردن ناودان‌های خانه‌تان نیاز دارید، به حداقل برسانند. در این بررسی، تیم صنعتی گاتر خان به شما کمک می کند تعیین کنید که آیا این بهترین سیستم محافظ گاتر برای شما است یا خیر.

گاتر خان (gutterkhan) یک نصب کننده محافظ گاتر با کیفیت برای مشتریان واقع در جنوب و کوهستان غرب است. صفحه نمایش میکرومش فولادی ضد زنگ این شرکت دارای ساختارهای الماس برجسته است. که زباله‌ها را از آب جاری جدا می‌کند تا فیلتراسیون را به حداکثر برساند. علاوه بر این، این شرکت یک گارانتی قابل انتقال مادام العمر ارائه می‌دهد و به شما آرامش می‌دهد که گاترهای شما برای زندگی خانه شما محافظت می‌شوند.

پروژه گاتر انجام شده
پروژه گاتر انجام شده

مزایا و معایب گاتر خان

  • از صفحه نمایش ریز مش برآمده استفاده می‌کند که فیلتراسیون را افزایش می‌دهد.
  • گاترهای جدید را نصب می‌کند یا در صورت نیاز سیستم قدیمی شما را تعمیر می‌کند.
  • گارانتی مادام العمر قابل انتقال را ارائه می‌دهد.
  • اطلاعات قیمت را به صورت آنلاین بیان نمی‌کند.
  • فقط در 10 ایالت موجود است خدمات و ویژگی‌های گاتر خان یک سیستم محافظ سه قسمتی گاتری را می‌فروشد. و همینطور نصب می‌کند که فقط آب را قادر به ورود می‌کند.

مشخصات گاتر خان

سیستم سه قسمتی گاتر خان از یک صفحه نمایش میکرو مشبک فولادی ضد زنگ، قاب آلومینیومی با پوشش پودری و آویزهای مخفی تقویت شده تشکیل شده است. جزئیات هر کدام را در ادامه بخوانید.

گانر شیک فلزی سقفی
ناودان طرح زنجیر
  • صفحه نمایش میکرومش:

ساخته شده از فولاد ضد زنگ درجه دریایی، این صفحه نمایش میکرو مشبک به خوبی بافته شده است. و دارای الماس‌های برجسته است که زباله‌های عبوری را بالا می‌برند تا فقط آب از آن عبور کند. این صفحه‌نمایش سوزن‌های کاج، شن‌های زونا، برگ‌ها و سایر زباله‌ها را فیلتر می‌کند.


ناودان گیره بیرونی
گاتر پیش ساخته با درپوش چدن شیاری
گاتر پیش ساخته با درپوش چدن مشبک
  • قاب آلومینیومی:

قاب آلومینیومی دو طرف صفحه ریز مش را احاطه کرده است و آن را در برابر گاتر شما نگه می‌دارد. این فریم‌ها ساختارهای فرعی ندارند و به آنها کمک می‌کند تا به شکل منحصر به فرد سیستم شما خم شوند.

  • آویزهای تقویت‌ شده:

سیستم گاتر خان از آویزهای تقویت‌شده استفاده می‌کند. که گاتر ها را با اتصال به فاسیای خانه یا خط تزئینی که مستقیماً در زیر سقف شما قرار دارد، به خانه‌تان محکم می‌کند.

گاتر هوم کرفت

کاربرد این مدل گاتر ها

سیستم محافظ گاتر خان از صفحه ریز مش خود برای کشیدن آب و فیلتر کردن زباله‌های مضر مانند سوزن کاج، شن و برگ‌ها استفاده می‌کند. صفحه نمایش میکرو مش از فناوری صفحه برجسته (RST) استفاده می‌کند. که به صفحه نمایش شکل الماسی برجسته می‌دهد که به هر سوراخ میکرو مش تعبیه شده اجازه می‌دهد تا آب را فیلتر کند.

گارانتی‌های شرکت گاتر خان:

گاتر خان از مشتریان خود با گارانتی قابل انتقال مادام العمر محافظت می‌کند، که به شما امکان می‌دهد در صورت نقل مکان، پوشش به صاحب خانه جدید منتقل شود. گارانتی از شما در برابر انسدادهای آینده محافظت می‌کند و به شما آرامش می‌دهد که دیگر هرگز نگران سیستم خود نخواهید بود.

نتیجه گیری :

گاتر وکتور همراه با مشخصات

اگر سقف شما با مقادیر زیادی آوار ریزش مواجه می‌شود که باعث گرفتگی گاترهای شما میشود، سیستم محافظ گاتر خان می‌تواند برای شما مناسب باشد. این شرکت از یک میکرو مش 304 دریایی استفاده می‌کند که زباله‌های کوچک و بزرگ را فیلتر می‌کند.

علاوه بر این، این شرکت به مشتریان خود گارانتی جامع ارائه می‌دهد و در صورت نیاز برای نصب گاتر در دسترس است. مانند بسیاری از ارائه دهندگان، گاترخان ترکیبی از بررسی‌های مثبت و منفی در BBB دارد، اما به عنوان یک تجارت معتبر برجسته است.

سوالات متداول

آیا باید گاترهای موجود خود را تعویض کنم تا سیستم محافظ گاتر خان را دریافت کنم؟

خیر. سیستم محافظ گاتر خان روی گاترهای موجود شما قرار می‌گیرد و به شما کمک می‌کند در هزینه‌های نصب صرفه جویی کنید. با این حال، اگر گاتر شما بدون تعمیر آسیب دیده باشد، گاتر خان باید سیستم فعلی شما را جایگزین کند.

هزینه تمیز کردن گاتر چقدر است؟

قیمت تمیز کردن گاتر معمولاً حدود 250 دلار است، اگرچه هزینه آن به عوامل مختلفی مانند میزان ساخت و ساز و اندازه خانه شما بستگی دارد. با سیستم گاتر خان، دفعات تمیز کردن گاتر را کاهش می‌دهید و در دراز مدت در هزینه خود صرفه‌جویی می‌کنید.

چه چیزی محافظ آبچکان گاتر خان را از سایر محافظ های گاتری موجود در بازار متمایز می‌کند؟

سیستم محافظ گاتر خان از فناوری صفحه برآمده استفاده می‌کند که به 100% سوراخ‌های ریز مش آن اجازه می‌دهد آب باران را فیلتر کنند. این با دیگر سیستم‌های محافظ گاتری متفاوت است، که برای حمایت از سطح زیرین صفحه‌نمایش ریز مش بر روی یک ردیف فلز متکی هستند.

چرا خانه من به گاتر نیاز دارد؟

گاترها آب را از خانه شما دور می‌کنند و امکان زهکشی مناسب را فراهم می‌کنند. این از فرسایش زودرس جلوگیری می‌کند و خانه شما را از آسیب‌های اساسی محافظت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید