10 نکته مهمی که باید درباره گاتر آلومینیومی بدانید

گاتر آلومینیومی سقفی گاترخان

نکات مهمی که باید درباره گاتر آلومینیومی بدانید

10 نکته مهمی که باید درباره گاتر آلومینیوم بدانید، وقتی که به دنبال مواد عالی برای سیستم فاضلاب جدید هستید، موراد زیادی برای انتخاب وجود دارد.  برای نمونه وینل، فولاد، آلومینیوم، مس و… آلومینیوم یک مواد مناسب برای فاضلاب عمومی می باشد و یک انتخاب بین المللی است. و این نکته مزایای زیادی به دنبال دارد که در ادامه با ما همراه باشید.

مطالب بیشتر

ناودان سفید داخل طلالی گاتر

ناودان گاتر زینک

ناودان گاتر سفید

 ۱۰ واقعیت درباره گاتر آلومینیومی وجود دارد که باید بدانید:

ابتدا به 5 مورد اولیه اهمیت این نوع گاتر اشاره می کنیم:

  • در بازار امروزه یکی از پر طرفدار ترین گاتر ها، گاتر آلومینیومی می باشد. انعطاف‌ پذیری و قابل اطمینان بودن آلومینیوم سبب می‌شود که این مواد به صورت جهانی مورد استفاده قرار گیرند. خیلی از افراد این گزینه را بهترین گزینه موجود  می‌دانند که مناسب با اغلب خانه‌ها، مکان های دیگر و نیز ویژگی‌های تجاری است.
  • گاتر آلومینیومی دارای وزن کمی می باشند. آلومینیوم یک گزینه بسیار مناسب برای افرادی است که به دنبال مواد سبک‌ تر برای احتیاج های خود برای فاضلاب هستند. همینطور از لحاظ وزنی کم‌ تر از فولاد سنگین‌ می باشند.
  • گاتر آلومینیوم دارای استقامت بسیار عالیی هستند. سیستم فاضلاب آلومینیومی تقریبا ۲۰ سال به طور متوسط سالم و بدون مشکل خواهند ماند. با این که این مورد یک راه حل همیشگی نیست ولی یک انتخاب بسیار مناسب برای این زمان زمانی می باشد.
  • ناودان‌های آلومینیوم زد زنگ هستند. و این ویژگی سبب شده که افرادی که به دنبال یک راه حل فاضلاب طولانی هستند، این یک انتخاب مناسب باشد. به عکس فولاد که در گذر زمان زنگ میزند، این گاتر در گذر زمان زنگ نخواهد زد و یا خورده نخواهد شد.
  • ناودان آلومینیوم در معرض فرورفتگی قرار دارند. یکی از نگرانی که افراد راجب گاتر آلومینیوم دارند تمایل آن‌ها به فرو رفتگی است. اگر چه فررفتگی ها یبسیار بزرگ ممکن است بر عملکرد آن‌ ها تاثیر منفی بگذارد، فرورفتگی های کوچک تاثیری در عملکرد سیستم فاضلاب ندارند.
ناودان گاتر محافظ برگ و آشغال

چند مورد مهم دیگر گاتر آلومینیوم:

  • حفاظت از گاتر آلومینیومی راحت است. یک راه‌ حل برای تعمیر گاتر و نگهداری کم هزینه برای نیازهای جوی تان دارید؟ از نوع آلومینیومی استفاده کنید زیرا بهترین انتخاب است. این یکی از راحت ترین موارد برای مراقبت است.
  • ناودان‌ها آلومینیوم را  به آسانی می توان با یک ساختمان تطبیق داد. بیشتر گاتر های آلومینیومی در خیلی از رنگ‌های گوناگون وجود دارند تا با نمای بیرونی ساختمان مطابقت داشته باشند.
  • ناودان‌ها آلومینیوم با ضخامت و اندازه گوناگون موجود است. این به افراد اجازه می‌دهد تا یک راه‌ حل ویژه در رابطه با نیازهای فردی و آب و هوایی که در آن زندگی می‌کنند، ایجاد کنند.
  • گاتر آلومینیومی را به آسانی می توان بدون درز ایجاد کرد. اکثر صاحبان خانه که اهمیت زیادی به گاتر بدون درز قائل هستند، مهم است که ماده‌ای داشته باشیم که به خوبی با این برنامه کار کند. که آلومینیوم یک انتخاب مناسب است زمانی که گاتر یکپارچه را اجرا می‌کند.
  • گاتر آلومینیومی در مقابل نازک شدن مقاومت می‌کنند. آلومینیوم در مقابل برف و تگرگ استقامت مناسبی دارد. این موضوع سبب می‌شود آن‌ ها کم‌ تر نازک شوند. آن‌ ها هم چنین خود را در آب و هوا های شدید و نیز اختلاف دمایی ها خود را بهتر حفظ می‌کنند.

در پایان

خان گاتر برای کمک راجب این موصوع به اینجا آمده‌ است. به عنوان یک متخصص صنعتی، ما بهترین کیفیت و لوازم و لوازم جانبی را که در هر جایی به صورت آنلاین پیدا خواهید کرد را در انبار موجود داریم. کاتالوگ ما مجموعه وسیعی از اندازه ها، رنگ‌ها و ضخامت دارد که هر نیازهای شما را برآورده می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات گاتر آلومینیومی با ما در ارتباط باشید.

گاتر خان

گاتر آلومینیومی گاتر فلزی 6 سانت استیل
چگونه از شر یخ زدگی گاتر خلاص شویم؟

یخ زدگی گاتر یخ زدگی گاتر می توانند گاترها را بشکنند، زونا را شل کنند [...]

گاتر چیست؟

متریال ساخت ناودان چیست؟ ناودان های کف معمولاً از جنس پلی پروپیلن و پی‌وی‌سی به [...]

نحوه انتخاب، نصب و تمیز کردن ناودان ها (gutter)

نحوه انتخاب، نصب و تمیز کردن ناودان ها (gutter) ما هر آنچه باید درباره نحوه [...]

گاتر سقفی چیست؟

خصوصیت های گاتر پی وی سی گاتر سقفی پیش ساخته‌ با دقت به صیقلی‌ بودن‌ [...]

سوالات متداول

چرا باید گاتر آلومینیوم انتخاب کنیم؟

وقتی که به دنبال مواد عالی برای سیستم فاضلاب جدید هستید، موراد زیادی برای انتخاب وجود دارد.  برای نمونه وینل، فولاد، آلومینیوم، مس و… آلومینیوم یک مواد مناسب برای فاضلاب عمومی می باشد و یک انتخاب بین المللی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید